Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 14:02:57

Про якість води відкритих водойм у місцях масового відпочинку населення. Офіційно

16.07.2019   15:04Агенцiя

У липні поточного року згідно програми соціально–гігієнічного моніторингу фахівцями Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» продовжується відбір та лабораторне дослідження за мікробіологічними показниками проб води відкритих водойм на території міста:

- р. Десна на  пляжі «Золотий берег» та  у зонах відпочинку біля човнової станції по вул. Рахматуліна, в районі парку-готелю «Чернігів» та у районі пішохідного мосту;
- р. Стрижень біля лісопаркової зони відпочинку «Ялівщина»;
- гідрокарʼєр у районі Лісковиця вул. Варзара.

На теперішній час - 10.08.2019 р. -  за результатами лабораторних досліджень якість проб води річок Десна та Стрижень і гідрокарʼєру у районі Лісковиця вул. Варзара відповідає вимогам ДСанПіН № 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» за мікробіологічними показниками: індекс лактозо позитивних кишкових паличок (ЛКП) не перевищує нормативне значення, патогенна мікрофлора відсутня.

Таким чином, на теперішній час підстави для обмеження культурно – побутового використання населенням міста води відкритих водойм у вищезазначених місцях масового відпочинку, зокрема купання,  відсутні.

http://www.chernigiv-ses.com.ua/up/2019/07/10/pro_jakst_vodi_vdkritikh_vodojjm_u_mscjakh_masovogo_vdpochinku_naselennja.html

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини