Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:32:59

З 13 липня на перехресті вул.Кільцева - вул.Генерала Бєлова запроваджується круговий рух автомобілів

13.07.2019   08:14Агенцiя

Роботи з нанесення відповідної дорожньої розмітки проводитимуться у ніч з п’ятниці на суботу, в години, коли рух автомобілів найменший.

Приблизно о 4 ранку знімуть захисну плівку зі встановлених напередодні нових дорожніх знаків. Усі ці роботи виконає комунальне підприємство «Міськсвітло» міської ради.

Також у перші дні дії нової організації руху на під’їзді до кола над дорогою між стовпами висітиме помітний, триметрової ширини банер, який попереджатиме водіїв про зміни.

- Аварії на цьому перехресті були часто, - розповідає речниця чернігівської патрульної поліції Ганна Чернявська. – Бо водії, виїжджаючи з кола, не надавали переваги водіям, які їдуть по вулиці Кільцевій, хоча вона до завтрашнього дня є головною. Тому й було прийняте рішення змінити організацію дорожнього руху, тобто зробити круговий рух головним. Від завтрашнього дня, коли з’являться відповідні дорожні знаки і розмітка, на цьому перехресті рух по колу буде в пріоритеті. І ті транспортні засоби, які будуть рухатися по колу, матимуть перевагу перед іншими. Патрульна поліція закликає водіїв бути уважними, звертати увагу на дорожні знаки і розмітку аби уникнути ДТП.

До речі, патрульні поліцейські, можливо, будуть стояти тут у перший день дії нової організації руху – але не щоб штрафувати, а щоби звертати увагу водіїв на зміни, додала вона.

Як відомо, ремонт транспортної розв’язки на перехресті вулиць Бєлова – Кільцева передбачає влаштування кола діаметром 56 м, а проїжджа частини розширюється до 10 м.

Про додаткові подробиці ремонтних робіт журналістів проінформував керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц:

- Рішення про необхідність влаштування тут кругового руху було прийняте ще на початку сезону, останнє узгодження з патрульною поліцією було одержане наприкінці червня. Усе-таки більш безпечного способу перетину перехресть, ніж рух по колу, ніхто ще не придумав. Тому сьогодні до вечора КП «Міськсвітло» доставляє тут усі знаки, вночі роблять відповідну розмітку – і рух по колу розпочнеться.

Тут робляться зміни внутрішньої частини – дещо міняється геометрія. Всі підготовчі роботи зроблені, залишилося доставити бордюр і вже повністю асфальтом затягнути це перехрестя. Шар нового асфальту буде по Кільцевій від одного пішохідного переходу до другого, а по Бєлова до вулиці Пухова. У центрі кола буде газон з авто поливом. Роботи закінчаться до кінця місяця повністю. Виконуються вони в рамках поточного середнього ремонту вулично-дорожньої мережі, - розповів він.

Очікується, що реалізація даного проекту дозволить, зокрема, зменшити швидкість руху транспорту по вул. Кільцевій. Адже тут є кілька пішохідних переходів, якими активно користуються містяни, прямуючи у торговельні центри, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини