Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 17:26:16

За матеріалами СБУ викритому на хабарі командиру підрозділу військової частини оголошено підозру

11.07.2019   07:43Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі командира підрозділу однієї з військових частин, дислокованих на території Чернігівської області.

Оперативники спецслужби встановили, що військовослужбовець запровадив схему отримання неправомірної вигоди від підлеглих за приховування фактів скоєння правопорушень.

Співробітники СБУ задокументували факт вимагання командиром підрозділу тридцяти трьох тисяч гривень від солдата строкової служби за невжиття заходів реагування на самовільне залишення ним місця несення служби. Також фігурант провадження обіцяв не створювати штучних перешкод у службовій діяльності солдата.

Правоохоронці затримали командира підрозділу під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі двадцять п’ять тисяч гривень.
Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.
Заходи з викриття протиправної діяльності проводились спільно з військовою прокуратурою Дснянського гарнізону та за участі військової служби правопорядку, інформує пресгрупа СБ України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини