Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 09:26:38

Поліція затримала чоловіка, який вчинив сексуальне насильство

10.07.2019   07:59Агенцiя

Співробітники Городнянського відділення поліції затримали чоловіка, який вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи.

Увечері в одному з сіл Городнянського району до 15-річної дівчинки на вулиці причепився на десять років старший чоловік. Спочатку він удавав із себе посадовця, який виконує службове завдання, а потім дістав ніж та почав погрожувати дитині.

Молодик залякав школярку та без її згоди намагався вчиняти різноманітні насильницькі дії сексуального характеру (не плутати зі зґвалтуванням). Зрештою дівчинці вдалося втекти від кривдника.

Дізнавшись про цей інцидент, поліцейські провели подворовий обхід декількох сіл, опитали всіх можливих свідків події та вийшли на слід раніше судимого чоловіка. Останній нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство.

Правоохоронці вилучили у чоловіка низку речових доказів та вирішується питання про затриманя його в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Триває досудове розслідування у провадженні за частиною 3 статті 153 Кримінального кодексу України -  сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи.

Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 5 до 7 років, повідомляє Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини