В прикордонні виявили незаконно видобуту рибу
Підрозділи Чернігівського прикордонного загону продовжують здійснювати заходи в рамках проведення Спільної спеціальної прикордонної операції «Полесье-2019», зокрема по контролю за дотриманням громадянами правил прикордонного режиму в прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах.
Прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Дніпровське», реалізовуючи оперативну інформацію, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового підрозділу, неподалік с. Дніпровське зупинив для перевірки мікроавтобус «Фольксваген».
В ході огляду автомобіля, яким керував 45-річний житель Чернігівського району, було виявлено 44 ящика річкової риби загальною вагою майже півтони, серед якої були судак, сом, лящ, плітка, в’язь, плоскирка, карась, лин та окунь.
До місця події був викликаний співробітник рибоохоронного патруля, який склав документи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 88-1 «Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, в діях водія вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України, про що повідомлено правоохоронні органи, повідомляє прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.