Плантація павловнії з’явиться на Чернігівщині
Для виробництва екологічних меблів Павло Славінський з Чернігівщини взявся вирощувати швидкоростуче дерево павловнію. Наразі виростив близько 500 невеличких саджанців, які збирається висадити на 2 га землі. На перспективу площі планує розширити до 6 га.
«Павловнія адаптована до нашого клімату і витримує температуру до мінус 30°С. Це дерево має дуже великі жовті, сині, фіолетові квіти діаметром 10-15 см, які квітнуть від 40 до 60 днів», — розповів Павло Славінський.
В Європі її широко використовують саме як комерційну деревину, окрім цього, вона є дуже цінним медоносом.
Павло Славінський збирається використовувати деревину для виготовлення еко-меблів.
«З одного дерева виходить куб комерційної деревини. Павловнію можна зрізати під корінь чотири рази і вона відростає — тобто, засадив поле раз і на 50 років забезпечений деревиною», —поділився Павло Славінський.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.