У Чернігові для військових будують смарт-квартири
У Чернігові розпочалося зведення будинку для сержантів та молодшого офіцерського складу.
Сучасні чотириповерхові будинки на 54 смарт-квартири — це другий етап проєкту створення службової житлової інфраструктури для української армії.
— Квартира розрахована на двох осіб. У ній є санвузол, душ, невеликий балкон та кімната. Остання суміщена з кухнею, саме тому передбачено підсилену витяжку. Загальна житлова площа будівлі становить 1483,5 квадратних метри, — поінформував начальник відділу капітального будівництва та ремонту Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Андрій Ярмоленко.
Підготовчі будівельні роботи в Чернігові розпочались у квітні, на сьогодні ж завершують зведення фундаменту. Здачу будівлі, за відповідного фінансування, заплановано на серпень 2020 року.
Такий самий будинок на Чернігівщині буде споруджено і в селищі міського типу Десна, інформує Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони АрміяInform (м. Чернігів).
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.