У підпільному цеху, викритому на Чернігівщині, виготовляли небезпечний сурогат
Такі поняття як життя та здоров‘я людей мабуть мало що значать для злочинців, коли у них виникає можливість швидко й легко заробити.
Цього разу співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області викрили виробництво продукції, яка становила небезпеку життю та здоров’ю людей. Спритник в антисанітарних умовах розливав «горілку» елітних марок з саморобного спирту. Саме жахливе в тому, що спирт він отримував з рідини для розріджування лакофарбових виробів, шляхом очищення її кустарним способом.
Підпільне виробництво організував мешканець м. Чернігова у власному приватному будинку та орендованому складському приміщенні. Він реалізовував власну продукцію під виглядом відомих торгівельних марок оптовим покупцям Чернігівської області та в інших регіонів України. Покупців знаходив через мережу «Інтернет», у тому числі й за допомогою забороненої в Україні соціальної мережі, активно користувався і мобільними сервісами.
Щомісячно в «підпільних цехах» виготовлялось до 30 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.
Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено 12,4 т. спирту та 1,7 т. готового до реалізації фальсифікату. У ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв і спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 3,4 млн гривень, - повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.