Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 02:14:11

5 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомій

27.06.2019   07:52Агенцiя

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду області за скаргою прокурора скасовано вирок Ріпкинського районного суду Чернігівської області.

У ході судового розгляду було встановлено, що 16.09.2018 обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, заподіяв жінці тілесні ушкодження.

Так, під час сварки, що виникла на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, чоловік завдав потерпілій декілька ударів руками та ногами, а потім дерев’яною палицею, чим спричинив останній тяжкі тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя.
 
Судом першої інстанції особу визнано винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Проте на підставі ст. 75 КК України суд звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання з іспитовим строком - 3 роки. 

Прокурором в суді апеляційної інстанції доведено, що місцевий суд, призначаючи покарання, безпідставно застосував до обвинуваченого ст. 75     КК України та звільнив від відбуття покарання з іспитовим строком. Судом не в повній мірі враховано тяжкість вчиненого злочину та нанесення обвинуваченим потерпілій численних ударів, що спричинили ушкодження життєво важливих органів.

Враховуючи позицію прокурора, апеляційний суд ухвалив вирок, яким засудив обвинуваченого до реального позбавлення волі строком на 5 років.
   
Прес-служба прокуратури Чернігівської області інформує, що вирок набрав законної сили.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини