Гранати, знайдені на стадіоні у Чернігові, виявилися учбовими
Поліція відпрацювала виклик на чернігівський стадіон ім. Юрія Гагаріна та встановила, що виявлені працівниками спортивної споруди вісім підозрілих предметів є учбовими гранатами.
Повідомлення про знахідку надійшло на спецлінію «102» від працівників стадіону. Вони розповіли, що під час здійснення робіт з благоустрою виявили паперовий ящик з предметами, схожими на гранати.
До місця виклику виїхали слідчо-оперативна група і вибухотехніки. Поліцейські оглянули знайдені предмети та встановили, що вони відносяться до учбових макетів гранат. Отже, знахідка не становила небезпеки для людей та комплексу споруд стадіону.
Наразі поліція Чернігова встановлює осіб, які залишили псевдо-гранати на стадіоні.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомив, що за цим фактом триває перевірка.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.