У Чернігові поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смерті однорічної дитини
Ввечері 22 червня на лінію «102» подзвонила чернігівка та повідомила, що її однорічна дитина посиніла та померла. За її словами, хлопчик перебував вдома у біологічного батька.
Поліція виїхала за вказаною адресою та виявила тіло дитини. В подальшому медики встановили, що дитина померла від отриманих травм голови. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – вбивство, що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Чоловіка, який перебував з дитиною, затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Мати раніше притягалася до адміністративної відповідальності за розпиття алкогольних напоїв у заборонених законом місцях та невиконання обов'язків щодо виховання дітей. Чоловік та жінка безробітні, на обліках в поліції та службі у справах дітей не перебували, але за місцем мешкання характеризуються негативно. Тому ще одна дитина 2017 року народження з цієї родини на період з’ясування обставин була вилучена інспектором ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції та поміщена до дитячої лікарні, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.