Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 22:40:15

Цього року державні кадастрові реєстратори Чернігівщини опрацювали понад 421 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

24.06.2019   11:06Агенцiя

З початку 2019 року до державних кадастрових реєстраторів Чернігівської області надійшло 421 020 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

На сьогодні опрацьовано 413 899 (98%) від загальної кількості, тобто в середньому упродовж тижня фахівці розглядають 17 246 звернень.

За цей період фахівці зареєстрували в Державному земельному кадастрі 33 287 земельних ділянок. Найбільшу кількість ділянок зареєстровано у Козелецькому (3 458) й Чернігівському (3 406) районах Чернігівської  області.

Також державні кадастрові реєстратори Чернігівщини видали 21 265 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільше таких документів видано у Козелецькому (1 585), Куликівському (1 538) та Борзнянському (1 421) районах Чернігівщини, повідомила прес-служба Держгеокадастру.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression