"Десна" виходить з відпустки
Чернігівський клуб розпочав підготовку до старту в чемпіонаті УПЛ сезону 2019/20. Підопічні Олександра Рябоконя 21 червня зібралися в передмісті Києва в комплексі Crand Admiral. Перший підготовчий період пройде саме в цьому комплексі - до 27 червня команда буде готуватися в Ірпіні.
25 червня Десна проведе перший контрольний поєдинок - проти студентської збірної України, а вже наступного дня, 26 червня, матч проти представника Першої ліги - Черкащина-Академія.
28 червня Десна відправиться до Білорусі, де вже 29 червня проведе матч проти лідера вірменського футболу - ФК Арарат.
Останні новини Чернігівщини
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».
Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13
Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечних події, а саме: 2 пожежі.
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.