Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 23:34:57

Коли прибирання коштує штрафу

04.11.2011   08:20Агенцiя

Восени хороші господарі намагаються привести свої подвір’я до ладу. А закінчується таке прибирання, зазвичай, тим, що вулиці міста перетворюються на суцільні звалища гілля, листя та дров. А це вже може дорого обійтися недобросовісним прибиральникам.

– У Чернігові ледь не найнижчі тарифи на вивезення твердих побутових відходів – 2,5 грн. у місяць з одного мешканця приватного сектора. Але в тариф не включаються ремонтні відходи, сільгоспсировина, гілля, деревина, – пояснює Володимир Грабовець, начальник екологічної інспекції міста. – Ми провели роботу з підприємствами, що вивозять сміття. Тепер вони забирають і листя, і подрібнені гілки, але якщо вони спаковані в мішки.

Щоб вивезти решту, треба самостійно замовляти машину: КП “АТП–2528”, тел. 3–22–01; КП “Зеленбуд”, тел. 95–29–58; ЖКГ “Деснянське”, тел. 3–40–99, ЖКГ “Новозаводське”, тел. 72–34–38. Коштуватиме це 150 гривень на годину. Якщо зібратися всією вулицею – зовсім копійки. Адже штраф за недотримання Правил благоустрою доведеться платити вже самому, і значно більший – від 340 до 1360 грн.

Від початку року на гарячому впіймали вже 25 чернігівців. За свої “грішки” вони віддали міській казні більше 17,5 тис. грн.

До речі, прибирати власники приватних будинків повинні не тільки у своєму дворі, але й біля нього. Нова редакція Правил благоустрою поклала відповідальність за доглянутість прилеглої території (по периметру від паркану до бордюру) на мешканців приватного сектора. А от це сміття вивозити ви вже не зобов’язані. Тільки покосіть, погребіть, а решта – за комунальниками.

http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=5963&Itemid=65

Ольга Чижова, “Чернігівські відомості“

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.