Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень вилучено 85 кг незаконно добутої риби
У період з 6 по 13 червня 2019 року інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 27 порушень правил рибальства.
Так, було складено 16 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 10 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Крім того, оформлено один акт вилучення безхазяйного майна на 7 од. сіток та 10 кг риби.
Всього у порушників вилучено 85 кг водних біоресурсів та 38 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 1 120 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 22 014 грн.
Для прикладу, шостого червня на озері біля с. Білики Козелецького району інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля виявлено трьох порушників. Чоловіки за допомогою 2 од. сіток виловили 5 кг риби: лин - 9 шт., щука - 2 шт., плітка – 32 шт. та карась сріблястий - 2 шт. Збитки склали 4 505 грн. Порушниками виявилися жителі м. Остер.
12 червня на озері поблизу с. Лебедівка Козелецького району викрито місцевого жителя, який за допомогою сітки виловив 2 кг риби: плітка – 6 шт., лин – 1 шт., щука – 2 шт. та окунь – 8 шт. Завдано збитків у розмірі 1 445 грн.
13 червня у Новгород – Сіверському районі на озері біля с. Каменська Слобода викрито двох порушників. До сіток, які розставили місцеві чоловіки, потрапило 3 ос. карася золотого (червонокнижного) та 3 ос. лина. Збитки становлять 1 347 грн.
На правопорушників складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районних судів області для притягнення їх до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.