Городнянський район: через необережність під час паління загинуло подружжя
12 червня о 05:50 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Пушкіна, що у райцентрі.
За викликом на місце події прибуло два відділення 4-ї Державної пожежно - рятувальної частини у складі 2 одиниць спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу.
Рятувальники о 06:00 локалізували та о 06:50 остаточно ліквідували пожежу.
Під час гасіння в одній з кімнат будинку були виявлені тіла 41-річного господаря будинку та його 40-річної дружини. Нажаль, надихавшись продуктами горіння вони загинули.
Ймовірною причиною трагедії послужила необережність під час паління, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression