До 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який вбив власного сина
Щорським відділом Менської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Сновського району, який у лютому 2018 року вчинив умисне вбивство малолітньої дитини.
Батько обвинувачувався у тому, що у будинку за місцем проживання постільною подушкою задушив свого новонародженого сина.
Тіло вже мертвої дитини зловмисник переніс до приміщення господарчої будівлі, яка розташована неподалік, де і закопав.
Незважаючи на фактичне невизнання вини обвинуваченим, прокурором у суді надано беззаперечні докази його винуватості у вчиненні злочину.
Відтак, колегією суддів Чернігівського районного суду його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Наразі вирок законної сили не набрав.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.