Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 06:46:20

Перенесення зупинки, обмеження швидкості авто та нові знаки: рішення щодо покращення безпеки руху

11.06.2019   11:42Агенцiя

У Чернігівський міській раді 10 червня обговорили пропозиції щодо вдосконалення дорожнього руху у місті Чернігові, які надійшли від громадян, установ, правоохоронних органів. Розглядає ці звернення постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в м.Чернігові.

Приміром, по вул.Київській пропонують перенести зупинку громадського транспорту "вул.Гонча". Існуюча розташована перед Чернігівським окружним адміністративним судом, який наразі реконструюють. І навпроти суду планується стоянка для авто. Під час обговорення виявилось, що для цього потрібно з'ясувати статус земельної ділянки, куди планується перенести зупинку, і як зміни вплинуть на роботу дощової каналізації та інше. Дане питання додатково вивчатимуть в Управлінні ЖКГ міської ради.

За зверненням Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Відродження" на автодорозі, що веде від вул.Доценка до Центру повз спортивний майданчик школи №12, встановлять знаки обмеження швидкості та обладнають пішохідний перехід. Це робиться для безпеки пішоходів, особливо у зимовий період.

Члени комісії обговорили звернення патрульної поліції щодо заборони руху вантажного транспорту по всіх вулицях мікрорайону Бобровиця праворуч від вул.Шевченка - від вул.Озерної до вул.Липинської. З іншого боку, перевізники піску від Новоселівського кар'єру просили, навпаки, скасувати заборону руху вантажних авто на одній із доріг, яка, на їх думку, проходить по території Вознесенської сільської ради. Додатково стало відомо, що авто, які їдуть у кар'єр, часто викидають сміття на лузі. На це неодноразово скаржились місцеві жителі. Комісія вирішила уточнити у Вознесенської сільської ради щодо схему руху транспорту з піском від кар'єру до Чернігова, а далі вирішувати питання організації дорожнього руху. Крім того, на всіх з'їздах з вул.Шевченка у напрямі до Десни встановлять знаки "Рух вантажних транспортних засобів заборонено".

Частину питань після обговорення відправили на доопрацювання, приміром, щодо заборони стоянки вантажного транспорту по вул.Кільцевій неподалік розв'язки з проспектом Миру, заборони руху транспорту з проспекту Миру до вул.Мазепи через внутрішньо-квартальний проїзд та інші.

Додатково  комісія вирішила по вул.Святомиколаївській встановлять знак біля з’їзду на проспект Миру. Тут знаходиться пішохідний перехід, втім водії часто ігнорують заборону руху безпосередньо по переходу. Окрім знаку тут можуть встановити бар’єри з клумб.

Протокол засідання комісії буде оприлюднено у відповідній рубриці на сайті Чернігівської міської ради, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини