Чергова жертва нелюдів-браконьєрів на території області
9 червня в ході рейдової перевірки по контролю за станом охорони і використання тваринного світу та біоресурсів на території Чернігівського району області, співробітниками Державної екологічної інспекції у Чернігівській області отримано оперативну інформацію від одного з користувачів мисливських угідь на території Чернігівського району, про черговий зухвалий браконьєрський випадок в межах відтворювальної ділянки мисливського господарства.
Рейдовою бригадою невідкладно здійснено виїзд на місце події.
Встановлено, що в мисливських угіддях користувача, на території «відтворювальної ділянки!» поблизу с. Андріївка Чернігівського району та області, невідомий зловмисник застрелив молоду самицю Лося європейського – виду, занесеного до Червоної книги України, та намагався прямо на місці освіжувати тушу тварини, проте був помічений єгерською службою мисливського господарства. Намагаючись уникнути покарання, зловмисник почав тікати від переслідування на автомобілі марки SUBARU – FORESTER сірого кольору ДНЗ СВ 8759 АЕ. Нажаль, єгерській службі не вдалося наздогнати браконьєра, і той попрямував у напрямку м. Чернігів.
Дані автомобіля передані до правоохоронних органів для з’ясування власника та особи порушника. А на місце події викликано слідчо-оперативну групу поліції.
В ході огляду туші вбитої тварини, слідчими виявлено та вилучено з м’язових тканин кулю від нарізної зброї, яку направлено на експертизу. Наразі тривають слідчі дії. інформує прес-служба ДЕІ у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.