Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:14:00

На Чернігівщині завершилась підготовка офіцерів британськими інструкторами

10.06.2019   09:20Агенцiя

З 3 по 7 червня офіцери управління оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України завершили курси підготовки штабів за програмою ORBITAL.

Під час навчань інструктори з Великої Британії провели курс лекцій та практичних занять із організації роботи штабу під час планування операцій.

Це вже п’ятий захід такого рівня, який проводиться для Збройних Сил України від початку року. На відміну від попередніх він включав у себе більш детальне розкриття окремих питань планування операцій, які потребували деталізації з урахуванням сучасних ризиків.

Упродовж курсу слухачі відпрацювали елементи, складові планування операцій за прийнятими стандартами НАТО. Усі отримані теоретичні знання учасники опрацьовували за ситуативним сценарієм, який дозволяв визначати ефективність прийнятих рішень.

Окремими питаннями були винесені оцінка усіх ризиків та факторів, які можуть впливати на хід проведення операції, відхід від шаблонного планування та вміння приймати нетипові рішення, готовність до роботи із великими масивами розвідданих та здійснення аналізу на їх основі.

Варто зазначити, що усі ситуаційні сценарії розраховувались із суворим дотриманням норм Міжнародного гуманітарного права, повідомив прес-центр оперативного командування «Північ».

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини