Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 12:02:52

Оголошено вирок суду за внесення в документи неправдивих відомостей

08.06.2019   09:44Агенцiя

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, що кваліфікується за ч. 1 ст. 205-1 КК України (підроблення документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців).

У вересні 2018 року співробітниками податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури області, в рамках проведення операції «Рубіж», припинено схему з експорту лісоматеріалів підприємством, зареєстрованим на підставних осіб.

З метою реалізації злочинних намірів, фігуранти кримінального провадження виготовляли від імені підприємства, зареєстрованого на підставних осіб та акредитованого в зоні діяльності Київської та Одеської митниць ДФС, документи про походження лісоматеріалів, на підставі чого здійснювали експорт деревини до Туреччини та Пакистану.

Протягом минулого року загальна кількість лісоматеріалів, експортованих за вищевказаною схемою, склала понад 2,5 тис кубічних метрів, вартістю понад 10 млн гривень.

Ухвалою суду від 22.04.2019 року за внесення в документи, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи завідомо неправдивих відомостей, директору зазначеного підприємства призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Вилучені під час досудового розслідування 160 кубічних метрів лісоматеріалів передано в дохід Держави, інформує ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини