Підведені підсумки службової підготовки серед керівників загонів, районних відділів та секторів
7 червня на спортивно-оздоровчому комплексі Управління ДСНС України у Чернігівській області відповідно до нормативних документів МВС та ДСНС України у керівників загонів, районних відділів і секторів були прийняті заліки з метою визначення рівня професійної підготовки за результатами 2018-2019 навчального року з подальшим присвоєнням класної кваліфікації.
Знання з теоретичної підготовки відбулись шляхом тестування, а під час здачі заліків з практичної підготовки, виконувались контрольні нормативи з фізичної загальної та фізичної спеціальної підготовки у відповідності до програм навчальних груп.
Зокрема, виконані вправи з підтягування на перекладині, бігу на 100 та 1000 метрів, закріплення рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого, підйому по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти.
Слід зазначити, що Чернігівські надзвичайники продемонстрували високі знання з теоретичної, а також добрі результати з фізичної та спеціальної підготовки та готові виконувати завдання за призначенням, повідомив УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв