На Чернігівщині оголошено вирок суду за внесення в документи неправдивих відомостей
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, що кваліфікується за ч. 1 ст. 205-1 КК України (підроблення документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців).
У вересні 2018 року співробітниками податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури області, в рамках проведення операції «Рубіж», припинено схему з експорту лісоматеріалів підприємством, зареєстрованим на підставних осіб.
З метою реалізації злочинних намірів, фігуранти кримінального провадження виготовляли від імені підприємства, зареєстрованого на підставних осіб та акредитованого в зоні діяльності Київської та Одеської митниць ДФС, документи про походження лісоматеріалів, на підставі чого здійснювали експорт деревини до Туреччини та Пакистану.
Протягом минулого року загальна кількість лісоматеріалів, експортованих за вищевказаною схемою, склала понад 2,5 тис кубічних метрів, вартістю понад 10 млн гривень.
Ухвалою суду від 22.04.2019 року за внесення в документи, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи завідомо неправдивих відомостей, директору зазначеного підприємства призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Вилучені під час досудового розслідування 160 кубічних метрів лісоматеріалів передано в дохід держави, інформує Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.