Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 10:31:05

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.06.2019   09:03Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 3 червня до 8:00 4 червня 2019 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди
– 4:

- на автодорозі Сновськ-Березне біля с. Великий Щимель Сновського району о 07 год. 55 хв. 03 червня водій автобуса "MERCEDES-BENZ SPRINTER 308 D " не впорався з керуванням та прекинувся на бік.  Внаслідок ДТП постраждало 8 осіб, з яких 7 осіб було доставлено до Сновської центральної районної лікарні;

- в м. Ніжині по вул. Франка, о 09 год. 34 хв. 03 червня водій автомобіля "ВАЗ 21121" здійснив наїзд на неповнолітнього пішохода, 2007 року народження. Внаслідок ДТП дитина отримала тілесні ушкодження;

- на 188 км Київ-Суми в с. Олексинці Срібнянського району  о 09 год. 39 хв. 03 червня водій автомобіля " DAEWOO LANOS " не впорався з керуванням та з'їхав з дороги. Внаслідок ДТП  водій автомобіля  отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Срібнянської центральної районної лікарні;

- між с. Соколівка та с.Морівськ  Козелецького району  о 16 год. 26 хв. 03 червня водій автомобіля "ЗАЗ 11028-04" не впоравшся з керуванням, з'їхав у кювет та здійснив зіткнення з деревом. Внаслідок ДТП водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської обласної лікарні №2.


Пожежі –3 :

пожежі в житловому секторі –2 :
  - в с. Рудка Чернігівського району в господарстві по вул. Перемоги, 16  о 05 год. 21 хв. 03 червня сталася пожежа житлового будинку (10х15 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина пожежі - коротке замикання електромережі;
  - в смт Ріпки в господарстві по вул. Вишневій, 66 о 12 год. 55 хв. 03 червня сталася пожежа гаражу (4х5 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 6 кв.м та майно, пошкоджено перекриття. Причина пожежі - коротке замикання електромережі;

пожежі на об’єкті –1:
- в  м. Бобровиця вул. Незалежності, 2 Г о 03 год. 20 хв. 04 червня на території ТОВ СП "Спецбудпроект" сталася пожежа фланцю на газовій колонці.  Внаслідок пожежі стався вибух ємкості зі скрапленим газом об'ємом 5 куб. м. Вогнем знищено газову колонку та ємкість.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-11 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  03 червня до 20 години 04 червня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 12-17º, вдень 23-28º тепла.     По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, можлива гроза. Вітер східний 5-10 м/с. Температура вночі 13-15º, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16

8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.

9 квітня: цей день в Україні і світі

9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13

День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.