Поліція ліквідувала арсенал зброї
Кримінальна поліція вилучила гвинтівку Мосіна, пістолет ТТ, револьвер, півтори сотні набоїв та гранату.
У Бахмацькому районі в рамках операції «Зброя та вибухівка» оперативники перевірили інформацію, що мешканець району нібито вдома зберігає вибуховий пристрій. Під час санкціонованого обшуку в господарстві раніше судимого чоловіка кримінальна поліція разом із слідчим виявила та вилучила ручну гранату "РГН" із запалом.
У Срібнянському районі правоохоронці викрили громадянина у незаконному зберіганні цілого арсеналу зброї та боєприпасів. В ході санкціонованого обшуку в господарстві жителя району поліція виявила та вилучила: гвинтівку "Мосіна", пістолет "ТТ", револьвер, півтори сотні набоїв до нарізної вогнепальної зброї армійських зразків, кілограм пороху, багнет, димові шашки, а також різні частини зброї.
Вилучена зброя та боєприпаси направлені на дослідження.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.