Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 12:49:01

Засідання тематичної підгрупи "Стратегування у сфері транспортної та логістичної інфраструктури"

01.06.2019   14:47Агенцiя

31 травня відбулось чергове засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері транспортної та логістичної інфраструктури» у складі Робочої групи з підготовки пропозицій до проектів Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

У засіданні взяли участь представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, наукових установ та громадських організацій.

У ході роботи тематичної підгрупи було обговорено бачення розвитку сфери транспортної та логістичної інфраструктури в цілому, пропозиції щодо розробки SWOT-аналізу розвитку дорожньої інфраструктури та сфери автомобільних пасажирських перевезень з обґрунтуванням сильних, слабких сторін, загроз та можливостей розвитку регіону, які будуть використані для формування критеріїв з визначення смарт-спеціалізації, перспективних напрямків та стратегічних цілей Стратегії сталого розвитку Чернігівської області.

Учасникам засідання було запропоновано до 4 червня 2019 року надати SWOT-аналіз розвитку дорожньої інфраструктури та автомобільних пасажирських перевезень та сформувати стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії.

Таке партнерство є важливим кроком щодо забезпечення досягнення стратегічного бачення та створення регіону сталого розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини