Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 22:58:31

У міському бюджеті Чернігова передбачили кошти на реконструкцію колектору

31.05.2019   08:37Агенцiя

Серед рішень, які підтримали депутати міської ради – виділення коштів у сумі 15 млн грн для реконструкції самопливного колектору по вул.Самійленка – Мстиславська. Це лише частина потрібних коштів: загалом кошторис реконструкції складає 25,44 млн грн.

«Як ви знаєте, у Чернігові безліч проблемних позицій щодо мереж, серед них і цей колектор. У разі руйнування становитиме небезпеку для іншої ділянки, яка реконструюється - по вул.Героїв Чорнобиля. А реконструйована ділянка з’єднає побудований раніше колектор із каналізаційно-насосною станцією №3», - прокоментував міський голова Владислав Атрошенко.

Він також звернув увагу і на інші проблемні ділянки мереж по місту, зокрема, колектор по вул.Глібова. Упродовж останніх 10 років тут постійно утворюються провали, які руйнують дорогу.

Нещодавно на дорозі по вул.Глібова знову просів ґрунт. КП «Чернігівводоканал» після розкопок з’ясувало, що причиною руйнації дорожнього покриття стало пошкодження склепіння залізобетонної труби. На це вплинула газова корозія. Цю ділянку відремонтують, але такий ремонт є тимчасовий, наскільки його вистачить, ніхто спрогнозувати не може. Колектор із залізобетонних труб збудований у 1971 році. Глибина їх залягання понад 8 метрів. Експлуатаційний термін закінчився 23 роки тому.

Єдиний вихід для розв’язання проблеми – повна реконструкція всієї ділянки мережі. Сумарна кошторисна вартість реконструкції колектору з труб діаметром 700 мм складає понад 100 млн грн. Відповідно проекту передбачено паралельне прокладання нової труби, а вже потім демонтаж старої, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.