До Чернігівського обласного ТЦК та СП вчергове завітали іноземці
Цього разу нас відвідали представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЕ в Україні – громадянин Великої Британії James Sayer та іспанець Луіс Гомез Ногуеіра.
Почесних гостей цікавив широкий перелік питань : проходження громадянами строкової та контрактної військової служби, дотримання гендерної рівності в Збройних Силах України та реінтеграційні процеси в українському війську- служба в ньому громадян інших держав.
Крім керівництва нашої установи, у зустрічі брали учать позаштатні уповноважені з гендерних питань – радники військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП.
Обласний військовий комісар полковник Олександр КРИВОРУЧКО із своїм заступником підполковником Вадим Лильчицкий надали вичерпні відповіді нашім іноземним партнерам на всі питання, що їх цікавили.
«Українські військові високопрофесійні та досвідчені фахівці – я бачив це власними очима протягом трьох років на Сході країни», - саме такими словами завершив зустріч Джеймс САЙЕР, якій представляв Спеціальну моніторингову місію ОБСЕ в Україні в зоні бойових дій на Сході країни деякий час тому.
В свою чергу, офіцери обласного ТЦК та СП подякували за візит закордонних гостей і, звісно, запросили на гостини ще – у них є чому повчитися, а нам – є чим поділитися, бо те, як змінились в кращий бік Збройні Сили України протягом 5 років бачать всі – і в Україні і за її межами, інформує Чернігівський обласний військовий комісаріат.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».