На водоймах області виявлено тіла двох загиблих людей
27 травня о 12:35 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Боромики Чернігівського району в р. Десна місцевий рибалка виявив тіло людини.
На місце події прибуло відділення Аварійно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. Рятувальники за допомогою гумового човна дістали з води та доставили на берег тіло чоловічої статі.
Як з’ясувалося, ним виявився 68-річний мешканець обласного центру, який провалився під кригу та потонув 9 березня на річці Десна поблизу с. Авдіївка Куликівського району.
Того ж дня, о 17:30 черговим нарядом прикордонної служби Республіки Білорусь під час здійснення патрулювання річкової ділянки кордону р. Дніпро виявлено та піднято на поверхню тіло 42-річного мешканця м.Чернігів, який потонув ще 1 листопада минулого року під час риболовлі поблизу с. Неданчичи Ріпкинського району Чернігівської області.
Також, надзвичайники Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області проводили пошуки зниклого 13-річного хлопця.
Нагадаємо, що 19 травня хлопець зник під час купання у річці Десна на міському пляжі "Золотий берег" в м. Чернігові. Обстежено 35 га водної гладі в районі події. Тіло зниклого не виявлено, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.