Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 02:48:37

Фотоконкурс "Селфі на Чернігівщині"

28.05.2019   12:14Агенцiя

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації спільно з обласним турінфоцентром проводять фотоконкурс «Селфі на Чернігівщині».

Мета: привернення уваги жителів області та її гостей до унікальних надбань Чернігівщини.

Умови участі у конкурсі:
1. Учасниками можуть бути як жителі Чернігівщини та України, так і представники інших країн.
2. Для участі у конкурсі необхідно сфотографуватися на фоні пам’яток Чернігівщини. На фото, крім портрету (або групового фото), має бути чітке та впізнаване зображення пам’ятки області (можливий офіційний надпис, табличка).
3. Надіслати на електронну адресу tic.chernihivregion@gmail.com коротку інформацію про автора ( ПІП, місце проживання (на Чернігівщині або в іншій області/країні), дата створення фото і контакти) та одне фото з одного об’єкту (кількість фото з різних об’єктів від однієї особи – не більше 5) із поміткою «конкурс селфі». (Фото повинно мати також оригінальний підпис).
5. Фото та інформацію надсилати до 30 червня поточного року.

1 липня фото, що надійшли на конкурс, будуть розміщені на сайті Чернігівщина туристична. Переможця буде визначено шляхом відкритого голосування, яке триватиме до 30 жовтня.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини