На Чернігівщині учасники бойових дій отримали у власність більше 6 тис. земельних ділянок
Від початку запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції і до сьогодні, у Чернігівській області військові завершили процес оформлення та отримали у власність 6 384 земельні ділянки.
Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 9 153,16 гектара.
Для ведення особистого селянського господарства військовим надано 4 561 ділянку загальною площею 8 935,62 гектара. Для ведення садівництва бійці отримали 1 823 ділянки загальною площею 217,53 гектара.
Найбільшу кількість наділів бійці отримали у Чернігівському (1 671 ділянку загальною площею майже 724,44 га), Прилуцькому (574 – площею 1 065,84 га) та Ніжинському (569 – площею 916,36 га) районах Чернігівської області.
Загалом за цей період землевпорядною службою Чернігівщини надано учасникам бойових дій 10 289 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність загальною площею 14 424,33 гектара, інформує прес-служба Держгеокадастру.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.