Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 04:02:35

Демографічна ситуація в м.Чернігові в січні–березні 2019 року. ДОВІДКА

27.05.2019   09:24Агенцiя

На 1 квітня 2019 року чисельність наявного населення м.Чернігова, за оцінкою, становила 287,9 тис. осіб. З початку року кількість жителів обласного центру зменшилася на 397 осіб.

У січні–березні 2019 року в місті народився 461 малюк (228 хлопчиків та 233 дівчинки). На кожну тисячу жителів припадало 6,5 новонароджених.

Майже половина жінок (46%) народили первістків, 43% – стали мамами вдруге, а третю й більше дитину народила кожна дев’ята жінка. Середній вік матері на час народження дитини склав 30 років. Кожен п’ятий малюк народився поза шлюбом.

З початку року в місті померло 1037 осіб (518 чоловіків та 519 жінок). Рівень смертності становив 14,6 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середній вік померлих чоловіків – 66 років, жінок – 76 років, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини