Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 04:34:50

Чернігівські аудитори виявили втрат на суму понад 412 тис. грн у Відділі освіти Ніжинської РДА

17.05.2019   10:04Агенцiя

Фахівці Північного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Ніжинської районної державної адміністрації за період з 01.01.2016 по 31.01.2019 встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 412,7 тис. грн.

Зокрема, проведено доплати педагогічним працівникам за ведення діловодства та за роботу з бібліотечним фондом підручників коштом освітньої субвенції на суму 166,8 тис. грн без виділення на це коштів місцевого бюджету.

Окрім того, у 2016 році за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам проведено видатки на оплату комунальних послуг дошкільних відділень загальноосвітніх навчальних закладів на суму   93,5 тис. грн.

Ревізією встановлено факти придбання та списання продуктів харчування, які не передбачені чинними нормативними документами, коштів на суму 49,5 тис. грн.

Поряд з цим кошти, отримані від орендарів за спожиті комунальні послуги  після завершення попереднього бюджетного періоду, не перераховувалися в дохід бюджету, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів на суму 33,0 тис. грн.

Аудитори встановили завищення підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму 25,6 тис. грн, випадки покриття витрат орендарів зі спожитих ними комунальних послуг на суму18,4 тис. грн, завищення норм витрат дизельного пального коштів на суму 13,9 тис. грн, зайвого списання будівельних матеріалів на 12,0 тис. грн.

За допущення фінансових порушень 3 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини