Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 16:31:23

У Чернігівському окружному адміністративному суді завершено стажування кандидатів на посаду судді

14.05.2019   08:14Агенцiя

У Чернігівському адміністративному суді завершилося стажування семи кандидатів на посаду судді.

Так, відповідне стажування пройшли Катерина Апанасенко, Алла Бойко, Наталія Воронецька, Олексій Удовик, Олег Косенко, Тетяна Кoстюкова та Олексій Шестак.

Наставниками для кандидатів на посади суддів під час стажування у суді були судді Валентина Падій та Ірина Соломко. Під час стажування судді-коучі допомагали слухачам розвинути практичні навички написання проектів процесуальних документів та сприяли опануванню професії майбутніми суддями, ділилися з ними практичним досвідом.

Нагадаємо, вказане стажування тривало з 17 квітня та охопило собою великий обсяг інформації, передбаченої індивідуальним планом кожного стажиста.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11

До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини