Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно
Триває моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

За 19 тиждень 2019 року в області захворіло 2256 осіб, з них 1703 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 65,5%.
Госпіталізовано 61 особу, з них 54 дітей (66,7%).
По м. Чернігову захворіло 1218 осіб, з них дітей - 1008, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 60,7%.
На звітному тижні перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в районах та містах області не зареєстровано.
З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 113 зразків біологічного матеріалу, із них 64,6 % позитивних результатів із домінуванням вірусів грипу типу А(Н1N1).
З початку епідсезону зареєстровано 11 летальних випадків від грипу (Бахмацький, Борзнянський, Городнянський, Менський, Семенівський райони та м.Чернігів).
Вакциновано проти грипу 3305 осіб, в т.ч. 1112 дітей.
Ситуація знаходиться на контролі, вважає ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.