Відбулася акція "Комфортне материнство"
12 травня відбулася акція "Комфортне материнство" з нагоди Дня матері.

Метою заходу було привернути увагу містян і влади до проблем, з якими стикаються щоденно мами з маленькими дітьми. Це відсутність пандусів, кімнат матері і дитини, непристосованість магазинів до маломобільних груп населення, або заборона заїзду всередину з коляскою, непристосований транспорт, розбиті тротуари, і багато іншого.
Були обговорені пропозиції до влади щодо покращення комфорту материнства та відбувся тест-драйв з колясочками вулицями міста. Діти не сумували: для них була приготована розважальна програма з аніматорами.
До заходу долучилися депутат міської ради Регіна Гусак, яка брала активну участь в акції, та заступник міського голови Олександр Ломако, який долучився до тест-драйву з візочками і пообіцяв врахувати всі озвучені пропозиції.
Організатори заходу: Наталія Воскресенська-Павленко, Ініціатива "Активні громадяни", CheTwins - спільнота мультибатьків Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.