Максимальна різниця у віці між одруженими, де чоловік був набагато старший за дружину, склала 24 роки
У січні-червні 2012 року в обласному центрі було зареєстровано 640 шлюбів, що на 15,7% менше, ніж у січні-червні 2011 року (вірогідно тому, що 2012 рік - високосний).
Рівень шлюбності зменшився з 5,2 до 4,3 шлюбів у розрахунку на 1000 жителів. Це найвищий показник в області.
Середній вік жінок при вступі до шлюбу склав 29,3 року, чоловіків - 32,3 року. Наймолодшими нареченими були сім 17-річних дівчат та два 18-річні юнаки. Максимальна різниця у віці між одруженими, де чоловік був набагато старший за дружину, склала 24 роки. А серед подружніх пар, де старшою була жінка, найбільша різниця становила 17 років.
Уперше взяли шлюб 433 чоловіки та 467 жінок (відповідно 67,7% та 73,0%). Серед наречених - 10 удівців та 15 удів. Повторно одружитися вирішили 197 чоловіків та 158 жінок.
Абсолютна більшість шлюбів (92,5%) була укладена між громадянами України. Віддали перевагу іноземцям 37 наших громадянок. Серед жінок, які вийшли заміж за наших земляків, були 10 громадянок інших країн.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.