Олександр Мисник передав колективу обласного госпіталю для ветеранів війни сертифікати на придбання техніки й інвентарю
Ветеранів війни, які перебувають на лікуванні в обласному госпіталі, напередодні відзначення Дня пам’яті й примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з прийдешніми святами привітали голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник та заступник голови облради Арсен Дідур.

Звертаючись до присутніх, гості відзначили неоцінимий внесок ветеранів Другої світової війни у перемогу над нацистськими загарбниками.
— На вашу долю випали найтяжчі випробування. Ви — зразок відваги і патріотизму не для одного покоління. На жаль, сучасним патріотам знову доводиться із зброєю в руках відстоювати мир та спокій на рідній землі, — зазначив Олександр Мисник і побажав учасникам зустрічі міцного здоров’я, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.
Принагідно голова ОДА вручив колективу обласного госпіталю для ветеранів війни два сертифікати: на 100 тисяч гривень для придбання фізіотерапевтичного обладнання та на 18 тисяч — для закупівлі м’якого інвентарю, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Для пацієнтів медичного закладу святковий концерт підготували артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
До речі, нині в госпіталі лікуються більше 90 осіб (упродовж року — близько двох тисяч).
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)