Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 15:58:53

Чернігів став другим у рейтингу журналу “Фокус» за рівнем медичного обслуговування

16.08.2012   18:21

Чернігів посів друге місце за оцінкою рівня медичного обслуговування у дослідженні журналу «Фокус». Лідером у цій позиції став Івано-Франківськ.

Оцінювалися такі дані як кількість кваліфікованих лікарів, лікувальних закладів, ліжко-місць у лікарнях, карет швидкої допомоги. За цими показниками Чернігів отримав 49 балів із максимальних 50.

На думку міського голови Олександра Соколова, нашому місту дали цілком справедливу оцінку, адже останніми роками галузь охорони здоров’я перебуває під пильною увагою органів влади. Додатково зароблені до бюджету кошти спрямовуються на посилення матеріально-технічної бази лікувальних закладів міста, закуповується сучасна діагностична та лікувальна апаратура, завдяки співпраці з містами-побратимами поповнюється парк карет швидкої допомоги.

Успішно зарекомендувала себе Програма профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань у м. Чернігові на період до 2013 року. Впроваджується цільова Програма протидії захворюванню на туберкульоз, розрахована до 2016 року. Ці та інші заходи, зокрема, інформаційно-просвітницького характеру, сприяють стабільному зниженню рівня захворюваності жителів обласного центру на вищезазначені хвороби.

Загалом за результатами дослідження 73 міст України Чернігів потрапив до 20 здорових міст України, зайнявши 16 місце. Лідерами рейтингу стали Мукачеве, Івано-Франківськ та Чернівці. У попередніх дослідженнях журналу «Фокус» Чернігів увійшов до двадцятки найбільш культурних міст України.

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).