Два кримінальні правопорушення викрито Чернігівським рибоохоронним патрулем за один день
Сьомого квітня під час рибоохоронного рейду в Чернігівському районі державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області викрито два грубих правопорушення зі збитками 14 373,5 грн.

Так, біля с. Шестовиця затримано жителя с. Количівка. Чоловік на р. Десна за допомогою двох сіток виловив 23 кг риби: чехоня – 46 шт., синец – 24 шт., білизна – 5 шт. та плоскирка - 21 шт. Збитки по даному факту склали 10 285 грн.
Поблизу с. Смолин зафіксовано друге порушення правил рибальства. Місцевий житель на р. Десна рибалив за допомогою сіток. На момент затримання у правопорушника виявлено 5 шт. сіток поріжних та біля 30 кг риби: лящ – 13 шт., карась сріблястий - 62 шт., плоскирка – 2 шт., окунь - 1 шт., лин – 6 шт. та рак – 1 шт. Збитки становлять 4 088,5 грн.
Інформацію про події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 3 400 до 6 800 грн або обмеженням волі на строк до трьох років чи позбавленням волі на той самий строк.
Нагадуємо, що з першого квітня на Чернігівщині діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
Любительське рибальство дозволено лише спінінгом, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком з берега у місцях визначених органами рибоохорони.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16
Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.