Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 15:56:25

Перші результати праці соціальних працівників

16.08.2012   16:19Агенцiя

Одне з найприродніших людських бажань – жити в родинному колі.

Для кожного з нас воно є тією духовною опорою, яка додає впевненості у власних силах, у тому, що немає труднощів нездоланних, а мети – недосяжної. Саме від своїх близьких людина очікує на необхідні їй час від часу і пораду, й розраду. Недарма 90 відсотків наших молодих громадян, вважають найвищою життєвою цінністю не що інше, як сім’ю.
Поліпшення становища родини, забезпечення їй правових, економічних, соціальних умов для виконання одвічних функцій – зводити на ноги своїх малолітніх представників та ставити на крило тих, що сягають повноліття – це є на сьогодні одними з пріоритетних напрямків нашої держави.

І це зрозуміло, адже без роду, як кажуть в Україні, немає й народу.

Так, на сьогодні з введенням у липні цього року до штатів районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальних працівників, велика увага приділяється сім’ям з дітьми, сім’ям в складних життєвих обставинах. Кожна така сім’я перебуває на обліку у центрі СССДМ та не залишена без уваги.

Вже є результати праці наших соціальних працівників. На території Васьковецької сільської ради проживає Бакланова Леся Іванівна, яка опинилася в складних життєвих обставинах, а саме проживала в будинку із співмешканцем Володимиром, де не було навіть світла, обоє непрацюючі, жили на кошти, які заробляли по людях. Вона зустрілась із спеціалістами Срібнянського районного центру у гінекологічному відділенні ЦРЛ перебуваючи на сьомому місяці вагітності, де була поставлена на облік і тут постало питання, як народиться дитя, куди і в які умови проживання відправляти дитину.

Дитину забрати із сім’ї, де немає умов для виховання та повноцінного розвитку ніколи не пізно, а підтримати, допомогти в цьому не завжди знайдуться люди, що зарадять в біді. Ось тут і проявила свою чуйність, порядність, людяність, благодійність соціальний працівник Петенко Любов Іванівна. Коли Леся перебувала у пологовому відділенні, а далі у дитячому відділенні ЦРЛ, Любов Іванівна знайшла будинок для проживання сім’ї, який коштує 10 тисяч гривень. Сусіди та небайдужі люди до долі Лесі Бакланової разом з соціальним працівником створили всі нормальні умови для проживання: знесли в будинок меблі, посуд, доріжки, побілили та пофарбували в середині і ззовні. Із дитячого відділення Лесю із новонародженою донькою Алінкою у Васківці виписали у гарний будинок. Отримавши грошову допомогу по народженні дитини Леся повинна розрахуватись за будинок. Люди в селі розділились на тих, хто осуджує Лесю і тих, хто готовий прийти на допомогу, підтримати, поспівчувати. Зараз у Лесі Іванівни розпочалось нове життя, життя з своєю маленькою донькою та цивільним чоловіком. Сьогодні Леся і її сім’я, ще потребує сторонньої допомоги та особливої уваги, зокрема в догляді за дитиною, введенні домашнього господарства, плануванні сімейного бюджету і в усьому цьому й весь час допомагає їм соціальний працівник Любов Петенко, яка взяла сім’ю під соціальний супровід.

В усій цій історії хочеться побажати пані Любові та всім, хто не стояв осторонь проблем Лесі Бакланової здоров’я, добра, милосердя, Божого благословення і здійснення найзаповітніших мрій.

Роби добро людям і воно до тебе повернеться обов’язково.

За інформацією Срібнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).