Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 23:21:59

Протягом тижня вилучено 64 кг незаконно добутої риби

27.04.2019   09:48Агенцiя

Інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 23 порушення рибоохоронного законодавства.

Так, було складено сім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), дев’ять - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один - за ч. 1 ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів). Крім того, оформлено шість актів виявлення безхазяйного майна.

У порушників вилучено 64 кг водних біоресурсів та 50 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибним запасам, склали 5 406 грн.

Для прикладу, 18 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля біля с. Шестовиця Чернігівського  району затримано жителя м. Чернігів. Чоловік на р. Десна виловлював рибу за допомогою двох сіток. На момент затримання у правопорушника виявлено 12 кг риби: плітка – 2 шт, плоскирка – 2 шт, лящ – 20 шт, в’язь – 1 шт. Збитки склали 3 774 грн.

19 квітня під час рейду патрулем було зафіксовано грубе порушення правил рибальства. Двоє жителів м. Вижгород Київської області за допомогою трьох сіток займалися ловом водних біоресурсів з човна. Чоловіки виловили 8 кг риби: плітка – 22 шт, синець – 2 шт, чехоня – 1 шт, плоскирка – 14 грн, краснопірка – 10 шт. Завдано збитків на суму 3 332 грн.

Інцидент стався на р. Десна, біля м. Остер Козелецького району. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 3 332 грн.

На винних осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районних судів області для притягнення порушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені.

19 квітня в Чернігівському районі під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринку в с. Довжик виявлено жителя м. Любеч Ріпкинського району, який продавав 6 кг живої риби (плітка). Документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів та сертифіката якості у чоловіка не було. На громадянина складено протокол за ст. 88 - 1 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Чернігівського районного суду.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини