В ході навчального візиту його учасники обмінялись досвідом роботи у інфраструктурній сфері
19 квітня в Козелецькій ОТГ відбувся навчальний візит «Маршрути успіхів» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) на тему: «Робота комунального господарства ОТГ як важіль розвитку громади» з обміну досвідом роботи представників територіальних громад Чернігівської області.
Представники громад ознайомились з роботою комунальних установ Козелецької селищної ОТГ, а саме, роботою комунального підприємства "Муніципальна варта" (начальник КП "Муніципальна варта" Сергій Стасевич), відвідали Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ОТГ (начальник ЦНАП Світлана Кошова) та Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю (директор Лілія Квітко).
На завершення навчального візиту представники громад побували у комунальному підприємстві "Козелецьводоканал" де ознайомилися з його роботою по забезпеченню життєдіяльності громади, а саме, благоустроєм, роботою з підтримки дорожньої інфраструктури, механізмами та формами надання послуг населенню (начальник КП "Козелецьводоканал" Руслан Сочивець).
В ході навчального візиту його учасники обмінялись досвідом роботи у інфраструктурній сфері та одержали вичерпні відповіді на запитання, які виникали в ході роботи.
Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.