Чернігівські поліцейські готові забезпечити охорону публічного порядку під час виборів
З 18 по 24 квітня чернігівські поліцейські несуть службу в посиленому режимі.
Чернігівський відділ поліції у сквері імені Богдана Хмельницького провів стройовий огляд особового складу. У поліцейських перевірили наявність жетонів та службових посвідчень, оглянули зовнішній вигляд та охайність одностроїв.
Перед цим з правоохоронцями провели заняття з питань виявлення порушень виборчого законодавства на виборчих дільницях та за їх межами.
За кожною виборчою дільницею закріпленні поліцейські, які припинятимуть правопорушення, за які передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Нагадаємо, правоохоронці залишаються поза політикою, головне завдання поліції – охорона публічного порядку та недопущення протиправних дій. Правоохоронці, які нестимуть службу за межами свого населеного пункту, зможуть проголосувати.
Якщо ви стали свідком правопорушення, негайно телефонуйте за номером 102 або звертайтеся по допомогу до поліцейського, який несе службу безпосередньо на виборчій дільниці.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

З початку року вже 21 роботодавець області отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених українців 12:49
На сьогодні служба зайнятості пропонує 2 компенсаційні програми за працевлаштування ВПО. Одна з них за кожного такого співробітника (який отримав статус після 24 лютого 2022 року) гарантує щомісячну компенсацію у розмірі мінімальної заробітної плати, яка нині становить 8000 грн.
На Прилуччині внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція задокументувала наслідки 11:59
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками одну з громад Прилуцького району. Внаслідок атаки було пошкоджено приватні будинки: вибиті вікна та пошкоджено дахи. Інформація про постраждалих не надходила.

Новгород-Сіверські поліцейські зупинили нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу більш ніж в 10 разів 11:58
Під час патрулювання вулиць міста Новгорода-Сіверського поліцейські зупинили легковий автомобіль, який рухався з порушенням правил дорожнього руху. За кермом перебував 22-річний водій, у якого поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння.
Представники Чернігівщини долучилися до масштабної зустрічі на базі національної платформи «Діалог влади та бізнесу» 11:56
Понеділкова зустріч об’єднала підприємців з усієї України і представників влади різних рівнів. Серед спікерів – заступник Керівника Офісу Президента Віктор Микита, голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко. Представники Чернігівщини долучилися онлайн. Зокрема, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, його перший заступник Костянтим Мегем і підприємці області.