Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 01:08:11

Модернізація школи та альтернативна енергетика: голова ОДА побував на Варвинщині

17.04.2019   08:26Агенцiя

Під час робочого візиту на Варвинщину голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник відвідав Журавську школу імені Г.Ф. Вороного. Проект із реконструкції закладу (облаштування шатрового даху, утеплення фасаду, заміна віконних та дверних блоків на металопластикові) увійшов до цьогорічного рейтингового списку проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР. Наступного тижня проект розглядатиме комісія з оцінки та відбору при Мінрегіонбуді.


За 30 років, відколи цю школу ввели в експлуатацію, її жодного разу капітально не ремонтували. Нині у закладі загальної середньої освіти навчається понад двісті дітей. Тут функціонує інклюзивний клас. Школа підключена до мережі Інтернет та частково забезпечена комп’ютерною технікою й мультимедійним обладнанням.

— За ініціативи Президента України в поточному році планується виділити три мільярди гривень на підключення закладів у сільській місцевості до Інтернету, модернізацію опорних шкіл, а також придбання шкільних автобусів, — зазначив Олександр Мисник, спілкуючись із місцевим педколективом. — До речі, 3 квітня Кабмін прийняв постанову, відповідно до якої на інтернетизацію та комп’ютеризацію Уряд спрямує в регіони мільярд гривень.

Ознайомився голова ОДА і з роботою комплексу з переробки органічних відходів та кукурудзяного силосу в біогаз (для виробництва електричної та теплової енергії) ТОВ «Городище-Пустоварівська аграрна кампанія».

Об’єкт розташований у Журавці. Працює віднедавна — з грудня минулого року. Вироблена енергія використовується на потреби ТОВ «Журавка» та реалізується на енергоринку України.

Також у ході робочого візиту Олександр Мисник зустрівся з активом району та ОТГ. Наголошуючи на перевагах процесів децентралізації, голова ОДА відмітив, що завдяки реформі доходи загального фонду Варвинської об’єднаної територіальної громади у 2018 році порівняно з 2017-м зросли на понад 13,3 мільйона гривень (на 24,7%).

Крім того, минулого року Варвинська ОТГ повністю освоїла 769,1 тисячі гривень державної субвенції на формування інфраструктури громади. За ці кошти, зокрема, придбані спецтехніка та обладнання для комунального підприємства «Господар».

Під час спілкування Олександр Мисник відповів на запитання учасників зібрання, в тому числі щодо реформування сфери освіти та медицини.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини