Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 00:26:13

На Чернігівщині 21 особа задекларувала отримання у 2018 році доходів понад 1 млн гривень

13.04.2019   09:18Агенцiя

У головному управлінні ДФС у Чернігівській області проінформували щодо перебігу 3-х місяців кампанії декларування доходів, одержаних громадянами у 2018 році.

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб зазначили, що податкові декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік подали 4468 громадян, які задекларували 481,2 млн грн доходів.

Із загальної кількості декларантів - 2045 громадян, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн грн військового збору.

Серед загальної кількості поданих декларацій, доходи понад 1 млн грн. задекларував 21 громадянин (загальна сума доходу складає 27,8 млн грн), до сплати в бюджет громадяни самостійно визначили 395,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 71,5 тис грн військового збору.

Інші 2423 громадянина подали податкові декларації з метою одержання податкової знижки та визначили до повернення з бюджету 5,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто громадянам понад 1,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
           

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини