Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 06:03:23

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

09.04.2019   13:18Агенцiя

8 квітня у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.


У засіданні взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступник міскього голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко та ЗМІ.

На порядку денному був 1 проект рішення "Про припинення опалювального сезону в Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді".

Доповідаючи по змісту проекту рішення, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко повідомив, що у відповідності до чинного законодавства, рекомендацій Чернігівської обласної державної адміністрації та середньодобових температурних показників прийнято рішення про припинення опалювального сезону.

В процесі обговорення у проект було внесено декілька доповнень, зокрема по Кунашівському старостинському округу та надано протокольні доручення для уникнення негативних наслідків від відключення теплопостачання.

Одноголосно проект рішення із відповідними змінами було підтримано усіма присутніми членами виконавчого комітету.

Після голосування Анатолій Лінник зазначив, що опалювальний сезон пройшов успішно. Він подякував теплопостачальним організаціям, їх колективам за стабільну, безперебійну роботу, високий професіоналізм.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник також проінформував присутніх про заходи щодо розробки нової схеми теплопостачання із залученням експертів міжнародної організації ПРОООН.

На завершення, Анатолій Валерійович привітав члена виконавчого комітету Камачову Олену Борисівну з нагоди 50-ти річчя та відзначив подякою міського голови.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини