На вулиці Жабинського - ремонт дорожнього покриття. Рух автотранспорту перекрито з 8 по 10 квітня
Для проведення робіт з ремонту дорожнього покриття на вулиці Жабинського в м. Чернігові з 9.00 год. 8 квітня по 19.00 год. 10 квітня перекривається рух автотранспорту цією вулицею від просп.Перемоги до вул.Старобілоуської.

Перекриття руху дозволене рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
Ремонт вулиці Жабинського в Чернігові розпочали минулого року. До зими був укладений нижній шар асфальту і розпочате спорудження дощевідводу. Завершили "ливнівку" вже цієї весни. Тепер рух перекривається для укладення верхнього шару асфальту.
Одночасно асфальтуватимуться з'їзди та майданчики для автомобілів. Також ремонт вулиці передбачає влаштування вздовж неї тротуарів. Як і по всьому місту, мощення на них буде з плитки. Ці роботи розпочинаються одночасно з асфальтуванням.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.