Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства відносно неповнолітньої
Співробітники сектору ювенальної превенції перевірили інформацію про учорашній конфлікт на дитячому майданчику і не знайшли підтвердження інформації про спробу зґвалтування школярки.

Засвітло у другій половині дня 7 квітня на дитячому майданчику у Чернігові гралися неповнолітні хлопці та дівчата.
Між підлітками та дівчинкою виник конфлікт, під час якого вони словесно ображали її, плювали, замахувалися пустою пластиковою пляшкою та палицею, а потім кинули в неї камінь.
Медики оглянули неповнолітню й відпустили додому.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України «хуліганство».
Правоохоронці встановлюють всі обставини події та спілкуються зі свідками та учасниками події.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.