Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:17:17

Керівники Чернігівської, Сумської та Брянської митниць обговорили питання ритмічної роботи пунктів пропуску на українсько-російському кордоні

13.08.2012   13:33

У місті Новгород-Сіверський на базі Чернігівської митниці 10 серпня 2012 року відбулась робоча зустріч керівників Чернігівської, Сумської та Брянської митниць.

Серед винесених на нараду питань найбільш актуальним є функціонування системи раннього попередження про виникнення надзвичайних ситуацій в автомобільних пунктах пропуску. Особливо важливою є координація даного напрямку взаємодії у період пікових навантажень, що спостерігаються в літній час. Ретельно зупинились під час зустрічі на обговоренні низки заходів для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску на ділянці українсько-російського кордону, а також проаналізували координацію взаємодії суміжних митних постів під час проведення в Україні Чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

У зустрічі взяли участь начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, заступник начальника Сумської митниці Олександр Микула, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Брянської митниці Віктор Миронов та заступники начальників митниць за відповідним напрямком роботи. Присутні на зустрічі були також керівники митних постів: “Сеньківка” і “Грем’яч” Чернігівської митниці, “Бачівськ” та “Юнаківка” Сумської митниці, а також керівники суміжних з українськими митних постів Брянської митниці – “Погар”, “Троєбортне” та “Климовський митний пост”.

З початку 2012 року керівники митниць проводять вже третю робочу зустріч для вирішення нагальних питань. Попередні дві проходили у березні у пункті пропуску “Бачівськ” Сумської митниці та наприкінці травня у місті Севськ Брянської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини